Konyaspor Kulübü

İttifak Holding Konyaspor Dün Son İdmanını Gerçekleştirmiş Oldu

Süper Lig’in 27’inci haftasında Gençlerbirliği ile karşılaşması planlanan İttifak Holding Konyaspor ekibi, karar alınmadan önce hazırlıklarına devam ediyordu.

Normal şartlarda Süper Lig’in 27’inci haftasında Gençlerbirliği ile kozlarını paylaşacak olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, 22 Mart Pazar günü oynanacak mücadelenin hazırlıklarına düne kadar devam ediyordu.

Fenerbahçe galibiyetinin ardından çıkışını sürdürmek isteyen yeşil beyazlı kulüp, dün alınan liglerin ertelenmesi kararına kadar yoğun bir tempo ile idmanlarını sürdürüyordu.

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde gerçekleştirilen son idman, dün gerçekleşmiş oldu.

Yeşil beyazlı sporcular antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlamış ve yoğun kar yağışı olmasına rağmen çabukluk ve gol çalışması ile de programına devam etmişti.

Özellikle taktik çalışmalarını sürdüren Konyaspor ekibi, Kayacık Tesisleri’ndeki idmanını çift kale maç ile de tamamlamıştı.

Eksikler Vardı

Gençlerbirliği ile olacak mücadelenin hazırlığına ise tedavilerinin devam etmesi sebebiyle katılamayanlar arasında Faruk Miya, Marin Anicic ve Serkan Kırıntılı yer almıştı.

Dün alınan kararla ise Gençlik ve Spor Bakanlığı tüm spor müsabakalarının koronavirüs tedbiri kapsamında süresiz olarak ertelenmiş olduğunu bildirdi. Alınan kararın ardından yeşil beyazlı ekip de, dün ki antrenmanla son idmanını yapmış oldu.