Ali Yaşar

Eski Konyasporlu Ali Yaşar’dan Yeni Takımına İlişkin Açıklama Geldi

İttifak Holding Konyaspor ekibinin eski oyuncularından olan ve şimdilerde Altınordu ekibinde forma giyen Ali Yaşar, açıklamada bulundu. Takımda yer aldığı mutlu olduğunu söyleyen sporcu, yeni kulübünde farklı bir ortam olduğunu ifade etti.

Devre arası transfer sürecinde İttifak Holding Konyaspor ekibinden kiralık olarak Altınordu ekibine giden Ali Yaşar, yeni takımına ilişkin konuştu. TFF 1. Lig ekibi Altınordu takımında forma giyen sporcu, çok mutlu olduğunu söyledi.

Altınordu ekibinde çok farklı bir ortam olduğunu vurgulayan futbolcu, sürekli kamp ortamının ve takımdaşlık duygusunun arttığını ekledi. Bunun da doğrudan sahaya yansımış olduğunu belirten Ali Yaşar, bu sezonda skor anlamında sorun yaşamış olsalar da, takım ruhu açısından en üst noktada olduklarının altını çizdi.

Yeni tip koronavirüs sürecinde çalışmalarına bireysel olarak evinde devam ettiğini söyleyen sporcu, futbolun ekran başından çok kolay göründüğünü söyledi. Fakat kuvvete, sürate, oyun zekası ve dayanıklılığa da ihtiyaç olduğunu ekledi. Bu sebeple de her an hazır olmak zorunda olduklarını vurguladı.

Altınordu Gelecek Sezon Süper Lig’de Yer Alır

Süper Lig’de de söz konusu düzeyin daha da yükseldiğini belirterek, Konyaspor forması giydiği süreçte 4 maçta bu durumu çok iyi gözlemlediğini söyledi. Bu sezon olmasa da gelecek sezonda ise Altınordu ekibinin Süper Lig takımları içerisinde yer alacağını ekledi.