İttifak Holding Konyaspor

Bülent Korkmaz Antrenman Öncesinde Açıklama Yaptı

İttifak Holding Konyaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Kayserispor ile olacak deplasman mücadelesi için hazırlıklarını sürdürüyor. Yapılan antrenman öncesinde açıklama yapan teknik adam ise, yeşil beyazlı ekibin geçmiş zamanda yaşadığı olumsuzlukları da takımın ve taraftarın desteği sayesinde unutacaklarını söyledi.

Süper Lig’de 23’üncü hafta heyecanı için Kayserispor ekibi ile deplasman mücadelesi yaşayacak olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarına Kayacık Tesisleri’nde devam ediyor. İdmanın öncesinde ise açıklama yapan tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz, bu hafta için geçmişin unutulacağını söyledi. Analizlerde de ne istemiş olduğunu ekibe söylediğini belirten Korkmaz, “Bu hafta o reaksiyonu göreceğimizi düşünüyorum. Zaten her haftanın bir hikayesi var ama her hafta zor. Bu zorluğu aşmak için o savaşı, o mücadeleyi, o yüreği, o inanmışlığı, o cesareti göstermemiz lazım ki, gösterecek bütün oyuncularım” ifadelerinde bulundu.

“Bu hafta o reaksiyonu göreceğimizi düşünüyorum”

Maçları kazanmak için de taktikler önemli olsa da, en önemli şeyin oyun içerisindeki pozisyonlar olduğuna da dikkat çeken teknik adam, “Oyunun içinde pozisyonlar önemli bir şey ama yürek, koşu, mücadele, ikili mücadeleyi kazanma, kazanırken isyan etmeme, bunu yaparsak her şeyin daha iyi olacağını düşünüyorum” dedi.