Arda Kardeşler

Arda Kardeşler İçin Konyaspor Karnesi Hazırlandı

HES Kablo Kayserispor ile İttifak Holding Konyaspor arasında yaşanacak olan mücadelenin yönetiminde görev alacak Arda Kardeşler, spor dünyasının gündemine oturdu. Tecrübeli hakemin bugüne kadar toplamda 143 kez maç yönettiği, düdük çaldığı müsabakalarda ise 621 defa sarı kart, 40 defa da kırmızı kart çıkartmış olduğu Konya ekibini düşündürdü. Hakemin bugüne kadar yönetmiş olduğu Kayserispor ve Konyaspor maçının ise yalnızca 1 olduğu bilgisi edinildi.

HES Kablo Kayserispor ve İttifak Holding Konyaspor arasında yaşanacak olan kritik mücadeleye, yönetim kadrosunda görev alan hakem Arda Kardeşler damga vurdu. Tecrübe sahibi hakemin bugüne kadar 143 maçta düdük çalmış olduğu, bu oyunlarda da 621 defa sarı kart ve 40 defa da kırmızı kart çıkartmış olduğu, bir karne çıkarılmasında etkili oldu.

Özellikle son günlerde yaşanan hakem gündemleri ile spor dünyasına damga vuran konunun ardından, Kardeşler için de bir karne çıkartıldı. Bugüne kadar 1 kez Kayserispor ve Konyaspor maçını yöneten hakemin, yeşil beyazlı kulüp için karnesi şu şekilde oldu:

Kardeşler’in Konya Karnesi
Konyaspor 0-1 Kayserispor
Konyaspor 1-0 Osmanlıspor
Konyaspor 3-0 Gençlerbirliği
Konyaspor 3-0 Karabükspor
Konyaspor 0-3 Başakşehir
Konyaspor 2-1 Ümraniyespor
Konyaspor 2-1 Kasımpaşa